DLA OSÓB FIZYCZNYCH - Artgal Finanse

Artur Wolak, Negocjator Finansowy
tel. 505 871 760
Przejdź do treści
FINANSOWANIE BANKOWE
g
W ofercie dla klienta indywidualnego:  

  • Pożyczki i kredyty gotówkowe
  • Pożyczki i kredyty hipoteczne
  • Kredyty konsolidacyjne
  • Kredyty refinansowe

Finansowanie bankowe polega na pożyczaniu pieniędzy od instytucji bankowych na realizacje swoich celów i  potrzeb takich jak na przykład zakup lub remont nieruchomości,  zakup samochodu czy innego składnika majątku osobistego materialnego lub niematerialnego (jest to finansowanie dłużne). Bank udziela wsparcia finansowego pod pewnymi warunkami, które musi spełnić potencjalny pożyczkobiorca  Źródło i wysokość dochodu, staż pracy, historia kredytowa (BIK), wiek, wykształcenie,  wykonywany zawód czy stan cywilny to czynniki wpływające na decyzje kredytowe banku. Każdy bank ma swoje odrębne warunki i procedury przyznawania kredytów. Zdobność kredytowa i odpowiednia historia kredytowa w BIK to czynniki bez których finansowanie bankowe jest niemożliwe, choć zaznaczy
należy, że zdolność kredytowa i historia w BIK jest różnie liczona i oceniana w każdym banku. Pozostałe czynniki wpływające na decyzje kredytowe są indywidualnym podejściem każdego banku.   

Potrzebujesz  kupić dom, mieszkanie, nowy samochód, a może chcesz zamienić swój obecny kredyt na tańszy lub skonsolidować swoje zadłużenie w jeden kredyt ?  We wszystkich tych czynnościach pomożemy znaleźć skuteczne rozwiązanie..

Potrzebujesz pomocy ?  
                               Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Tip
Wróć do spisu treści